موسیقی سمفونیک اپرای حافظ در وین ضبط می شود

موسیقی سمفونیک اپرای عروسکی “حافظ” توسط ارکستر سمفونیک وین در اتریش ضبط می شود.
گروه تئاتر عروسکی “آران” برای ضبط موسیقی سمفونیک اپرای عروسکی “حافظ” به آهنگسازی امیر پورخلجی و کارگردانی بهروز غریب پور به اتریش سفر می کند.

این گروه پس از سفر خود به فرانسه و اجرای اپرای عروسکی “عاشورا”در جشنواره “شارویل مزیه”، رهسپار وین می شوند تا بخش سمفونیک موسیقی اپرای عروسکی “حافظ”را توسط ارکستر سمفونیک این شهر ضبط کنند.

“بهروز غریب پور” کارگردان این نمایش عروسکی در توضیح روند ساخت اپرای موسیقی و عروسکی حافظ گفت: قسمت هایی از موسیقی این اپرا با صدای علیرضا قربانی ضبط شده است و بخش نهایی ضبط صدای این هنرمند پس از بازگشت ما از اتریش و ضبط بخش سمفونیک صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است این نمایش که در حال حاضر مراحل ساخت عروسک را سپری می کند، با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی قرار است اواخر پائیز سال جاری در تالار فردوسی روی صحنه برود.

 

منبع: مجله موسیقی ملودی

Submit your comment

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

درباره ما

‎«نواک»، نشریه ی مجازی موسسه نغمه بنفش اندیشه است. ما در این نشریه، جدا از خبر رسانی در مورد هنرها، دست به تهیه یک مرجع مطالعاتی فنی زده‌ایم که در آن بوسیله ترجمه، تالیف و یا نقل قول‌های مختلف تایید شده، قصد داریم به روز ترین اطلاعات فنی و هنری، به خصوص در زمینه صوت و موسیقی را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار دهیم. ‎این تصمیمات می‌تواند از یک آشنایی شخصی به یک موضوع مطرح شده تا تصمیم گیری برای تهیه تجهیزات ادوات برای یک پروژه بزرگ باشد. بخش مرجع «نواک» به تدریج تبدیل به یک بانک اطلاعاتی بی‌طرف خواهد شد که شبیه یک دانشگاه مجازی عمل خواهد کرد. ‎بخش خبری «نواک» هم مرکزی خواهد شد برای بازدید کنندگان، در هر نقطه، تا به آخرین اخبار موسیقی و هنرهای دیگر دسترسی داشته باشند.تلاش‌های ما بر اساس یک تصمیم گیری خودجوش و نتیجه سال‌ها بررسی بازار، صنعتِ هنر و صوت و تصویر در ایران شکل گرفته است.

نشريه نواك © 2014 All Rights Reserved

کلیه حقوق این سایت برای مجموعه نواک محفوظ است

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress

Affordable Seo PackagesSeo BlogEdu Backlinks