دانلود کتاب «دیازپام ۱۰» نوشته فاطمه حق‌وردیان

منبع: سایت دوشنبه

بعد از اینکه این کتاب از سوی ارشاد با اصلاحیه‌های متعدد و نامعقولی مواجه شد نویسنده‌ی آن تصمیم گرفت از خیر چاپ کتاب بگذرد و آن را در دسترس مخاطبان قرار دهد. در چند ماهه اخیر این روش میان نویسندگان جوان که با بن بست ممیزی روبرو شده‌اند، به وفور مورد استفاده قرار گرفته است.

 

یادداشت نویسنده:با اصلاحیه‌های نامعقولی که بر کتاب «دیازپام۱۰» زده شد، از چاپ مجدد این کتاب منصرف شده‌ام و با وجود گزینه‌هایی همچون چاپ زیرزمینی در داخل یا چاپ کتاب در خارج ازکشور، فایل پی‌دی‌اف کتاب را برای دانلود روی نت قرار داده‌ام. تنها از شما خواهش می‌کنم هزینه‌ای که قرار بود برای خرید کتاب بپردازید، به حساب موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک) واریز کنید.

 لینک دانلود کتاب

Submit your comment

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

درباره ما

‎«نواک»، نشریه ی مجازی موسسه نغمه بنفش اندیشه است. ما در این نشریه، جدا از خبر رسانی در مورد هنرها، دست به تهیه یک مرجع مطالعاتی فنی زده‌ایم که در آن بوسیله ترجمه، تالیف و یا نقل قول‌های مختلف تایید شده، قصد داریم به روز ترین اطلاعات فنی و هنری، به خصوص در زمینه صوت و موسیقی را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار دهیم. ‎این تصمیمات می‌تواند از یک آشنایی شخصی به یک موضوع مطرح شده تا تصمیم گیری برای تهیه تجهیزات ادوات برای یک پروژه بزرگ باشد. بخش مرجع «نواک» به تدریج تبدیل به یک بانک اطلاعاتی بی‌طرف خواهد شد که شبیه یک دانشگاه مجازی عمل خواهد کرد. ‎بخش خبری «نواک» هم مرکزی خواهد شد برای بازدید کنندگان، در هر نقطه، تا به آخرین اخبار موسیقی و هنرهای دیگر دسترسی داشته باشند.تلاش‌های ما بر اساس یک تصمیم گیری خودجوش و نتیجه سال‌ها بررسی بازار، صنعتِ هنر و صوت و تصویر در ایران شکل گرفته است.

نشريه نواك © 2014 All Rights Reserved

کلیه حقوق این سایت برای مجموعه نواک محفوظ است

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress

Affordable Seo PackagesSeo BlogEdu Backlinks