عکس های خاندان پهلوی و اتومبیل های سلطنتی در سعدآباد

نمایشگاه دائمی عکس «خاندان پهلوی و اتومبیل های سلطنتی» در موزه سعدآباد افتتاح شد.

در این نمایشگاه که از دوم خرداد به طور دائمی آغاز به کار کرد، ۱۴ قطعه عکس سیاه و سفید در محل دائمی نمایشگاه موزه اتومبیل های سلطنتی در معرض نمایش قرار می گیرد.

عکس ها، خاندان پهلوی را در حال استفاده از اتومبیل های درباری، یا بازدید از نمایشگاه اتومبیل نشان می دهد.

علاقه مندان می توانند برای بازدید از این موزه و عکس ها، هر روز از ساعت ۹ تا ۱۸:۳۰ به نشانی خیابان ولی عصر، خیابان شهید فلاحی، انتهای خیابان شهید کمال طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد مراجعه کنند.

 

Submit your comment

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

درباره ما

‎«نواک»، نشریه ی مجازی موسسه نغمه بنفش اندیشه است. ما در این نشریه، جدا از خبر رسانی در مورد هنرها، دست به تهیه یک مرجع مطالعاتی فنی زده‌ایم که در آن بوسیله ترجمه، تالیف و یا نقل قول‌های مختلف تایید شده، قصد داریم به روز ترین اطلاعات فنی و هنری، به خصوص در زمینه صوت و موسیقی را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار دهیم. ‎این تصمیمات می‌تواند از یک آشنایی شخصی به یک موضوع مطرح شده تا تصمیم گیری برای تهیه تجهیزات ادوات برای یک پروژه بزرگ باشد. بخش مرجع «نواک» به تدریج تبدیل به یک بانک اطلاعاتی بی‌طرف خواهد شد که شبیه یک دانشگاه مجازی عمل خواهد کرد. ‎بخش خبری «نواک» هم مرکزی خواهد شد برای بازدید کنندگان، در هر نقطه، تا به آخرین اخبار موسیقی و هنرهای دیگر دسترسی داشته باشند.تلاش‌های ما بر اساس یک تصمیم گیری خودجوش و نتیجه سال‌ها بررسی بازار، صنعتِ هنر و صوت و تصویر در ایران شکل گرفته است.

نشريه نواك © 2014 All Rights Reserved

کلیه حقوق این سایت برای مجموعه نواک محفوظ است

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress

Affordable Seo PackagesSeo BlogEdu Backlinks