زمستان با عکس، مجسمه و نقاشی در خانه هنر

آخر هفته دوم اسفند ماه، خانه هنر با برپایی نمایشگاهی از آثار هنرمندان نقاش، مجسمه‌ساز و عکاس به استقبال بهار می‌رود.

همه نگارخانه‌های موزه‌گالری خانه هنر از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۳ اسفندماه جاری میزبان هنرمندانی است که در یک نمایشگاه گروهی با آثاری متنوع گرد هم جمع آمده‌اند تا آخرین نمایشگاه سال هنرهای تجسمی در خانه هنر برگزار شود.

آثار نقاشی و مجسمه احمد وکیلی، امیر منفرد، امین ابلاغی، ایرج محمدی، آتوسا وحدانی، بهرام دبیری، بیژن غنچه‌پور، بیژن نعمتی شریف، پرستو آهوان، پرویز تناولی، حسین خوش‌رفتار، حسین داوری، حسین محجوبی، حمید صادق‌زاده، حمیدرضا حکیمی، داریوش مختاری، رامین اعتمادی، رضوان صادق زاده، روح‌الله شمسی‌زاده، سارا راه‌انجام، سعید روانبخش، سعید شهلاپور، سیمین اکرامی، شهریارآریافر، صفا حسینی، عادله فرزین‌در، علی نصیر، علی هنرور، فرهاد ابراهیمی، فرهاد گاوزن، قدرت‌اله عاقلی، کوروش گلناری، مجتبی رمزی، محمد هادی فدوی، محمدرضا خلجی، مرتضی نعمت‌الهی، مسعود صمیمی، معصومه قاسمی، ملک دادیار گروسیان، منصور آذری، مهدی انوشفر، مهدی حسینی، مهدی رنگچی، نوید شاه نشین، هادی ضیاالدینی، هوارد گرجی، هومن سلیمی، یاسمین سینایی در کنار عکس‌های آرش گودرزی ملایری، پیام صبا، محمد حسین وجدانی، میثم نژادرسولی یک‌جا به‌تماشا گذاشته می‌شوند.

آثار این نمایشگاه با هدف ایجاد امکانی برای عمومی کردن خرید آثار فاخر هنری توسط خانواده‌ها، موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به‌صورت ویژه قیمت‌گذاری شده‌اند.

نمایشگاه یادشده تا پایان سال ادامه یافته و فروردین‌ماه سال ۹۰، پس از ایام تعطیلی سال نو نیز از هفتم فروردین‌ماه دایر است.

خانه هنر با مدیریت «وحید ملک» از ابتدای تاسیس – پاییز ۱۲۹۹ – تا امروز بیش از هفتصد هنرمند را در حدود ۴۰ نمایشگاه انفرادی و گروهی میزبانی کرده و به این وسیله، بانی کمک هنرمندان شاخه‌های مختلف هنرهای تجسمی با بیش از یکصد و‌ بیست‌هزار وعده‌ی غذایی به کودکان گرسنه‌ جهان بوده است.
آرت‌سنتر تهران از دی‌ماه ۸۹ به‌عنوان نخستین گالری موزه ایران به ایکوم – کمیته جهانی موزه‌ها – معرفی شد و فعالیت‌های موزه‌‌ای را نیز آغاز کرد.

Submit your comment

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

درباره ما

‎«نواک»، نشریه ی مجازی موسسه نغمه بنفش اندیشه است. ما در این نشریه، جدا از خبر رسانی در مورد هنرها، دست به تهیه یک مرجع مطالعاتی فنی زده‌ایم که در آن بوسیله ترجمه، تالیف و یا نقل قول‌های مختلف تایید شده، قصد داریم به روز ترین اطلاعات فنی و هنری، به خصوص در زمینه صوت و موسیقی را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار دهیم. ‎این تصمیمات می‌تواند از یک آشنایی شخصی به یک موضوع مطرح شده تا تصمیم گیری برای تهیه تجهیزات ادوات برای یک پروژه بزرگ باشد. بخش مرجع «نواک» به تدریج تبدیل به یک بانک اطلاعاتی بی‌طرف خواهد شد که شبیه یک دانشگاه مجازی عمل خواهد کرد. ‎بخش خبری «نواک» هم مرکزی خواهد شد برای بازدید کنندگان، در هر نقطه، تا به آخرین اخبار موسیقی و هنرهای دیگر دسترسی داشته باشند.تلاش‌های ما بر اساس یک تصمیم گیری خودجوش و نتیجه سال‌ها بررسی بازار، صنعتِ هنر و صوت و تصویر در ایران شکل گرفته است.

نشريه نواك © 2014 All Rights Reserved

کلیه حقوق این سایت برای مجموعه نواک محفوظ است

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress

Affordable Seo PackagesSeo BlogEdu Backlinks